Biblia e-biznesu. [RECENZJA]

recenzja książki Biblia e-biznesu

„Biblia e-biznesu” to kompendium wiedzy na temat przedsiębiorczości w świecie wirtualnym. Jej autorami są przedsiębiorcy i specjaliści biznesu internetowego. O „Biblii e-biznesu” mówi się, że jest obowiązkową pozycją książkową dla osób, które próbują swoich sił w wirtualnym biznesie. Czy tak właśnie jest?

Skarbnica wiedzy

„Biblia e-biznesu” to książka, w której znaleźć można niemalże wszystko, co związane jest z prowadzeniem biznesu internetowego. Nie brakuje zagadnień dotyczących sklepów internetowych, e-marketingiem, pozycjonowania, reklam, komunikacji z e-klientami, obsługi transakcji i logistyki e-sprzedaży, zwiększania efektywności sprzedaży czy e-prawa w biznesie. W zamyśle „Biblia e-biznesu” miała stanowić kompilację wiedzy, która dotychczas była przedstawiona w dziesiątkach różnych książek. Zgromadzenia i przedstawienia najcenniejszej praktycznej e-biznesowej wiedzy podjęło się ponad dwudziestu autorów będącymi specjalistami w swojej dziedzinie, którzy w branży pracują od co najmniej kilku lat. Wśród nich nie brakuje osób, które rozwinęły swój biznes online, a także marketingowców, naukowców, szkoleniowców czy prawników.

Książka dla każdego

„Biblia e-biznesu” napisana jest przystępnym językiem, co niewątpliwie jest jej dużą zaletą. Ponadto zawiera dużo ciekawych przykładów praktycznych, konkretnych treści. Dla niejednej osoby okazać się mogą one nieocenioną skarbnicą wiedzy, którą wykorzystać można niemalże natychmiast po przeczytaniu nie książki, a choć jednego rozdziału. Autorzy starają się w sposób wyczerpujący przedstawić poszczególne tematy.

Ciąg dalszy na Facebooku

Jak wiadomo, biznes internetowy jest dziedziną bardzo szybko się rozwijająca. Dlatego też zbiorowa publikacja „Biblia e-biznesu” nie została zakończona. Jej przedłużeniem jest fanpage znajdujący się na popularnym portalu społecznościowym Facebook. Osoby zainteresowane mogą zadawać pytania, prowadzić dyskusje z autorami, a nawet wspólnie z nimi tworzyć kolejne rozdziały „Biblii e-biznesu”. Fanpage znajduje się pod adresem fb.me/bibliaebiznesu.

Nie tylko dla początkujących e-biznesmenów

W opinii czytelników „Biblia e-biznesu” jest atrakcyjną i cenioną propozycją. O tym jednak warto przekonać się osobiście, sięgając po książkę. Jest ona przeznaczona nie tylko dla osób, które stawiają bądź też dopiero planują postawić swoje pierwsze kroki w biznesie internetowym. Wiele ciekawych i przydatnych informacji znajdą tutaj z pewnością biznesmeni z doświadczeniem. To prawdziwe kompendium wiedzy, które każdy biznesem powinien posiadać.

książka biblia-e-biznesu

Z „Biblią e-biznesu” odniesiesz sukces?

O tym jak wartościową propozycją jest „Biblia e-biznesu” przeczytać można wiele. Jednak czy tak naprawdę jest, a także czy ta publikacja pozwoli odnieść sukces w świecie e-biznesu, warto przekonać się osobiście. Tylko wtedy możliwe będzie wydajnie obiektywnej opinii na temat książki. Niezaprzeczalnym jest jednak fakt, że informacje i wskazówki przekazane przez 25 autorów z doświadczeniem w biznesie internetowym, z pewnością przybliżą najważniejsze kwestie związane z tą tematyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *