UVC-G3 i UVC-G3-Dome – nowy wymiar monitoringu wg Ubiquiti

UVC-G3-Dome

Znalezienie odpowiedniego rozwiązania do monitoringu stanowi nie lada wyzwanie. Rynek oferuje wiele wartych zainteresowania produktów, dlatego tym trudniej wybrać te najlepsze, które z powodzeniem będą służyły przez długi czas. Rozsądnym posunięciem jest zainwestowanie w sprzęt najbardziej innowacyjny. Dzięki temu można mieć pewność, że kamery sprawdzą się nie tylko teraz, ale i za jakiś czas. Dynamiczny rozwój rynku technologicznego oferuje wiele takich rozwiązań, ale jednymi z najbardziej wyróżniających się są modele Ubiquiti.

Producent właśnie wypuścił na rynek porcję kolejnych innowacji – UniFi Video Camera G3 i UniFi Video Camera G3 Dome. Urządzenia wyróżniają się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Są bardzo wytrzymałe i umożliwiają monitorowanie wybranego miejsca nawet z poziomu tabletu czy smartfona bazującego na systemach iOS lub Android.

Nowa generacja UniFi zapewnia rozdzielczość aż 1080p HD i może być wykorzystywana zarówno w dzień jak i w nocy, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dodatkowo model UVC-G3 może być rozszerzony o specjalną nakładkę Infared Range Extender, pozwalającej na rejestrację obrazu nocnego na dystansie 25 m.

To jednak nie wszystko. Dzięki komfortowemu systemowi obsługi zarządzanie monitoringiem jest bardzo proste. Szybkość i intuicyjność produktów sprawiają, że świetnie sprawdzają się z zróżnicowanych środowiskach. Wpływa na to również dziecinnie łatwy system montażu oraz nowoczesny, minimalistyczny design, wpisujący się w filozofię Ubiquiti.

Prosta budowa, prosta obsługa i bazowanie na równie prostych, aczkolwiek zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach to sprawdzony sposób na sukces. Warto to wykorzystać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *