TP-Link Archer – routery o bezkompromisowej jakości

Router Archer D7 od TP-Link

Jaki router do domu? Jaki router dla firmy? Jaki router jest najlepszy? Jak wybrać router? – podobnych zapytań w wyszukiwarce jest mnóstwo, ale trudno się temu dziwić – każdy klient chce, by jego decyzje zakupowe były trafne i korzystne, zarówno pod względem kosztów, jak i samego działania. Postanowiłem się więc podzielić informacją o rozwiązaniach, które sam mam i polecam, a przyznam, że było ich naprawdę sporo.

Dobry router to podstawa. Nie mówię tego jako geek, internetowy świr czy człowiek, który nie ma normalnego życia i żyje netem. Mówię to jako świadomy użytkownik, który skupia się na zawodowej wydajności i wysokim komforcie po pracy. Niezawodne, szybkie działanie to także szacunek to własnego czasu, zarówno wolnego, jak i tego spędzanego w firmie. Wiadomo, że trzeba sprawdzić obsługiwane standardy, prędkość, przepustowość, porty, obsługiwane systemy i kilka innych rzeczy, jednak nic nie jest dla mniej tak przekonujące, jak opinie ludzi, którzy wiedzą więcej ode mnie (i nie ściemniają ;)). Właśnie dlatego zdecydowałem się na fajny, niedrogi router Archer D7 od TP-Link. Urządzenie spisuje się naprawdę świetnie, czyli w zasadzie tak, że zupełnie o nim zapominam, ciesząc się z szybkiego, płynnego połączenia. Dodatkowo, rozwiązanie – mimo, że nie jest to dla mnie kluczowa cecha – wyróżnia się estetyką wykonania. Po prostu dobrze wygląda.

Nie jestem wymagający w stosunku do sieci – wystarczy, by była szybka, wydajna, bezpieczna i niezawodna. Tak, tak, wiem, że to sporo, ale TP-Link udowadnia, że można. Niby nic prostszego – to bardzo proste założenia, jednak różnie to w przeszłości bywało i miałem w życiu takie momenty, w których zmieniałem sprzęt jeden po drugim. Przy Archerze na pewno zostanę na dłużej, a jeśli miałbym planować w przyszłości wymianę to pewnie będzie to po prostu nowszy, bardziej zaawansowany model. Na razie nie planuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *